Doprajte si výlet za vínom aneb ubytovanie Pavlov v krásnej prírode

Ako si v dnešnej dobe najlepšie oddýchnuť? Samozrejme v prírode. A to aj v nižších teplotách. Krásu vínnych ciest na Pálave totiž budete obdivovať v ktorúkoľvek ročnú dobu. Ale jeden deň vám na tieto výlety určite stačiť nebude. Doprajte si dlhší odpočinok a stavte na penzión Pavlov, ktorý vám poskytne príjemné súkromie, a ešte príjemnejšie ubytovanie.

Ubytovanie v podhradí

Penzión Pavlov sa nachádza v malebnom prostredí pod zrúcaninami hradu Děvčičky a Devín. Obdivovať tu budete nielen okolie, ale aj bohatú históriu, a hlavne majstrovskú prácu lokálnych vinárov, ktorých prémiové kúsky ochutnáte v jednom z miestnych pivníc a vinární. Spojenie všetkých týchto aspektov robí z Pálavy miesto, kde si skvele oddýchnete a zrelaxujete sa po celodennej túre dychberúci prírodou.

Príjemný večer v reštaurácii

Ak si po celom dlhom dni chcete okrem skvelého vína dopriať aj romantickú večeru, využite hotelovú reštauráciu a vináreň. A v prípade túžby si osvojiť aj nejaké nové informácie, zúčastnite sa degustácia vín s odborným výkladom. Tak sa najlepšie pripravíte na ďalší deň, ktorý venujte napríklad výletu do najznámejšej vinárskej oblasti, do mesta Mikulova.

Vyrazte do Mikulova

Mikulov je známy nielen vďaka svojim skvelým vínam, ale aj vďaka tomu, že ľudia sú tu uvoľnenie, nikto nikam neponáhľa – a nie nadarmo sa hovorí, že sa tu čas meria inak. Pokojne si doprajte pohár vína na raňajky a budete sa cítiť ako v južných vinárskych provinciách. Po celom dni si môžete užiť prehliadku cimbalovej muziky, ktorú cez víkend ponúka ubytovanie Pavlov . Nasajete tak tú pravú moravskú atmosféru, ktorú nikde inde nezažijete.

Pálava je jednoducho najlepší vinárska oblasť, ktorú by ste mali aspoň raz za život navštíviť. A nikdy to neoľutujete.

Další zajímavé nápady:

Zdieľajte svojim priateľom:

Profilový obrázek

Milan & Ondra

Obaja sme fanúšikovia dobrého jedla a varenie nás baví. Na webe Webrecepty vás chceme inšpirovať tradičnými, ale aj menej obvyklými recepty. Budeme radi, keď naše recepty vyskúšate a dáte nám vedieť ako vám chutilo. Dobrú chuť! :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.