Bez akých nástrojov sa strojárske firmy nezaobídu?

V strojárskej oblasti sa veľa firiem nezaobíde bez vhodných nástrojov, ako sú meradlá a kalibre. Kým meradla slúži na určenie presných rozmerov, účelom kalibrov je kontrolovať, či sa jedná o nepodarok, alebo nie. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme pomôcky, ktoré sa používajú najčastejšie.

Nástroje sa spravidla vyrába z vysoko kvalitných materiálov, aby bola zaistená ich odolnosť voči mechanickému poškodeniu a dlhá životnosť.

meradlá

Súčasný trh je rozmanitý. Pre kvalitne odvedenú prácu sú nevyhnutné presné meradlá, ktoré využívajú ako profesionáli pri veľkovýrobe, tak i remeselníci v dielňach. Meradla sa rozdeľujú na niekoľko kategórií. Zohnať sa dajú mikrometrická meradlá, posuvné meradlá, výškomery i hĺbkomery. Veľmi žiadané sú aj sady koncových mierok, ktoré nájdete na stránke / .

Špecifickú kategóriu tvoria digitálny číselník úchylkomery, ktoré sú presné a disponujú veľkým LCD displejom. Odchýlkomery majú automatické vypínanie a umožňujú aj prepínanie z milimetrov na palce.

kalibre

Predovšetkým na kontrolnom oddelení potrebujete kalibre, ktoré nemajú žiadnu stupnici, ale disponujú správnou a nepodarkovou stranou. Slúži len k porovnávaniu, nie na meranie. Kalibre slúži ku kontrole výrobkov, či majú dobré rozmery. Kalibre bývajú závitové, valčekové a strmeňové. Záleží na tom, čo chcete kontrolovať.

Kto ponúka nástroje?

Chcete si objednať meradla, kalibre či akejkoľvek inej nástroje potrebné v strojárenstve? Obráťte sa na spoločnosť Michovský-TOOLS s.r.o., ktorá sa pýši vskutku širokým produktovým portfóliom. V ponuke sú rôzne druhy kalibrov a meradiel. V prípade záujmu vám spoločnosť ponúka aj zákazkovú výrobu, či máte špecifické požiadavky.

Koncové mierky a ďalšie zakúpite na stránke .

Další zajímavé nápady:

Zdieľajte svojim priateľom:

Profilový obrázek

Milan & Ondra

Obaja sme fanúšikovia dobrého jedla a varenie nás baví. Na webe Webrecepty vás chceme inšpirovať tradičnými, ale aj menej obvyklými recepty. Budeme radi, keď naše recepty vyskúšate a dáte nám vedieť ako vám chutilo. Dobrú chuť! :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.